2016-05-14

wyśmienite śniadanie na balkonie z dżemami Stovit i twarożkiem...

Składniki:


dżem truskawkowy Stovit, dżem brzoskwinia z marakują Stovit, twarożek serek wiejski, suchary bez cukru


mam przyjemność testować i smakować dżemy Stovit "zobacz TUTAJ-stovit" jako Ambasador kampanii Stovit Naturalnie owocowe z portalu "zobacz TUTAJ-streetcom"

w paczce otrzymałam 10 słoiczków dżemów Naturalnie owocowych w różnych smakach i 15 ulotek

dzisiaj wypróbowałam dwa smaki: truskawka i brzoskwinia z marakują, wrażenie smakowe pyszne, konsystencja dżemów nie za gęsta i nie za wodnista

od razu można dżemy użyć do pieczywa, tostów, gofrów, naleśników, lodów, do tortów przekładania, do jogurtów, musli i dodać można tylko do czego się lubi

na sucharki nałożyłam porcje twarożku, porcję dżemów - śniadanie na balkonie w słoneczny poranek przy sobocie z pysznymi dżemami i twarożkiem to mile rozpoczęty weekend...............SMACZNEGO!!!

Naturalnie owocowe zawierają tylko to, co dla zdrowia dobre. To pyszny mix owoców z dodatkiem soku z cytryny i aceroli, w którym nie znajdziesz syropu glukozowo-fruktozowego, konserwantów, barwników i sztucznych aromatów.

Naturalnie owocowe to aż 70% owoców i tylko 26% cukru - Naturalnie owocowe to nie jest zwykły dżem, tylko owoce w delikatnym żelu bez konserwantów, barwników i sztucznych aromatów.

Wybierz ulubione owocowe połączenie!

#NaturalnieOwocowe #Stovit