2016-05-30

smaczna na słodko z dżemami Stovit i goframi kolacja...

Składniki:


dżem wiśniowy Stovit, dżem cztery owoce Stovit, dżem owoce leśne Stovit, gofry 1 opakowanie


mam przyjemność testować i smakować dżemy Stovit "zobacz TUTAJ-stovit" jako Ambasador kampanii Stovit Naturalnie owocowe z portalu "zobacz TUTAJ-streetcom"

w paczce otrzymałam 10 słoiczków dżemów Naturalnie owocowych w różnych smakach i 15 ulotek

dzisiaj wypróbowałam trzy smaki: wiśnia, cztery owoce i owoce lasu, wrażenie smakowe pyszne, konsystencja dżemów nie za gęsta i nie za wodnista

od razu można dżemy użyć do pieczywa, tostów, gofrów, naleśników, lodów, do tortów przekładania, do jogurtów, musli i dodać można tylko do czego się lubi

niestety, nie mam jeszcze gofrownicy, przymierzam się do zakupu, kupiłam gofry gotowe w Makro, są nawet chrupiące - i takie gofry gotowce z dżemami Stovit i przybrane listkiem świeżej mięty nabierają wyśmienitego smaku a kolacja może być i smaczna na słodko...............SMACZNEGO!!!

Naturalnie owocowe zawierają tylko to, co dla zdrowia dobre. To pyszny mix owoców z dodatkiem soku z cytryny i aceroli, w którym nie znajdziesz syropu glukozowo-fruktozowego, konserwantów, barwników i sztucznych aromatów.

Naturalnie owocowe to aż 70% owoców i tylko 26% cukru - Naturalnie owocowe to nie jest zwykły dżem, tylko owoce w delikatnym żelu bez konserwantów, barwników i sztucznych aromatów.

Wybierz ulubione owocowe połączenie!

#NaturalnieOwocowe #Stovit